Kurumsal

Azizoğlu Motorlu Araçlar olarak;

Azizoğlu Motorlu Araçlar Ticaret Limited Şirketi , 2002 Mart ayında ticari hayatına başlamıştır. Mitsubishi Motor, Temsa, Renault, Dacia Ana bayii olan Azizoğlu kurulduğu günden bu yana müşteri odaklı ticaret anlayışı ile faliyetlerini sürdürmektedir.

Vizyonumuz

Otomotiv sektöründe global bir marka olmak.

Misyonumuz

Müşterilerimiz için yenilikçi, modern ve hızlı çözümler üretmek

Kiralama Avantajları

Fletto bize ne gibi avantajlar sunmaktadır?

Profesyonel Danışmanlık

Farklı segmentlerdeki yüzlerce marka ve model arasından en uygun olan aracı bulmanızı ve filo kiralama için en uygun fiyatlı paketi seçmenizi sağlar.

Bakım

Aracınızın kira süresi dâhilindeki tüm periyodik bakımları, sözleşme şartları dahilinde anlaşmalı olunan yetkili servislerde yaptırılır.

Lastik Değişimi

Lastiklerin sözleşmede belirtilen km kadar kullanılmış olması durumunda lastiklerin değişimi yapılır.

Arıza ve Yol Yardım

Aracınızın kira süresi dâhilindeki olası tüm arıza ve yol yardım işlemleri, sözleşme şartları dahilinde, anlaşmalı olunan yetkili servislerde yaptırılır.

Hasar / Kaza

Aracınızın kira süresi dâhilindeki olası hasar/kaza işlemleri, sözleşme şartları dahilinde, anlaşmalı olunan hasar servislerinde yaptırılır.

İkame Araç

Kiraladığınız aracınızla ilgili bir sorun yaşamanız durumunda, (312) 252 70 70 numaralı Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçerek, sözleşmede belirtilen şartlar doğrultusunda ikame araç hizmetinden faydalanabilirsiniz.